Doprava ZDARMA od 1 500 Kč

Podpora českých lesů

Proč je to důležité?

Na našem e-shopu věříme, že podpora českých lesů není jen trend, ale závazek k zachování krásy a přírodního bohatství naší země. Proč byste měli zvážit podporu českých lesů?

  1. Zachování biodiverzity: České lesy jsou domovem bohaté biodiverzity. Podporou místního dřeva přispíváte k udržení rozmanitého ekosystému a ochraně ohrožených druhů rostlin a zvířat.

  2. Ekologická udržitelnost: Podporou místních lesů přispíváte k ekologické udržitelnosti. Lokální dřevo má nižší uhlíkovou stopu, protože cestuje kratší vzdálenost od lesa k vašemu domovu.

  3. Ochrana krajiny: Lesy tvoří klíčovou část naší krajiny a kultury. Podporou českých lesů přispíváte k udržení malebných lesních scenérií, které jsou naší národní pokladnicí.

  4. Podpora místní ekonomiky: Nákupem produktů vyrobených z českého dřeva podporujete místní lesní hospodářství a řemeslníky. Tím přispíváte k prosperitě naší komunity.

  5. Zodpovědné lesnictví: České lesy jsou spravovány s ohledem na udržitelnost. Podporou místního dřeva přispíváte k lesnickým praktikám, které chrání lesní ekosystém pro budoucí generace.

Děkujeme vám za to, že s námi sdílíte lásku k českým lesům. Vaše podpora přispívá k ochraně našeho přírodního dědictví a udržitelné budoucnosti pro všechny.

DSC03553

Hodnocení obchodu

5,0 22 hodnocení

Eva | 18.05.2025
Nemohla jsem si přát hezčí herbář pro dceru.Nádherná,čistá práce se dřevem.Ješte voní lesem.Děkuji i za krásny dárek.
Soňa | 30.09.2024
Receptář jsem koupila prvně mamince, ale pak i sobě. Je nádherný a navíc si v něm můžu zorganizovat recepty podle sebe. Na Vánoce objednám určitě dalsi pro kamarádky. Vzkaz od vás mě potěšil.
Monika | 28.10.2024
Krásné výrobky, skvělý přístup. Objednávala jsem album a jsem nadšená :-) Děkuji.
Jarmila Rollová | 18.11.2024
Spokojenost, zboží odpovídá obrázku v nabídce, oceňuji rychlost dodání.
Petra Dvořáčková | 02.10.2024
Dnes jsem si u vás v papírnictví kupovala už čtvrté album. A jsem spokojená jako vždy. Děkuji za váš přístup a vaše výrobky. Ať se vám daří. Dvořáčková
Michala | 27.10.2024
Album pro vnoučata je moc hezké, děkuji za rychlé dodání a milou komunikaci.
Petra S. | 16.02.2024
Dobrý den, dnes jsem si vyzvedla balíček od vás. Moc mě potěšil dárek, u kterého jsem nejdřív myslela, zda jste neudělali chybu, dokud jsem nenašla milý vzkaz. Tim víc se těším, až začneme se synem herbář, který plánujeme s jedním z vašich bloků. Hezký den.
Veronika J. | 24.07.2024
Fotoalbum je nádherné, včera jsme předali novomanželům, dar měl velký úspěch a velice mile překvapil novomanžele hlavně originální kresbou a jmenovkou na přání. Osobně jsme moc ráda, že jsem zvolila Vaši originální tvorbu. Ještě jednou moc děkujeme za rychlé vyhotovení, milou komunikaci a ručně psané poděkování.
Jana | 30.10.2024
Album je naprosto nádherné! Hledala jsem něco výjimečného, kam bych mohla uchovat rodinné vzpomínky, a toto album předčilo všechna má očekávání. Kvalitní materiál, krásný přírodní design a pečlivé zpracování – je vidět, že každý detail byl promyšlen. Je to přesně ten typ alba, který vydrží roky a bude se v rodině předávat dál. Jsem opravdu nadšená a určitě doporučuji všem, kdo chtějí uchovat své vzpomínky.
Hana K. | 29.10.2024
Hezký podvečer, chtěla bych Vám velice poděkovat za překrásný balíček. Věřím,že na Vánoce udělám radost. Děkuji za dárek a za to,co děláte. Je to pecka,taková krása a ta vůně dřeva! Děkuji Hanka
Marie | 19.04.2024
Moc děkuji...Opravdu krásné album. Parádní svatební dárek, který se bude líbit. Určitě si objednám znovu. Krásné dny...M.
Dana | 05.06.2024
Svatební album udělalo velkou radost, je nádherné. Osobní vzkaz i dárky mě taky moc potěšili. Příště určitě objednám znovu. Děkuji
Bára S. | 16.02.2024
Zdravím, dnes jsem si od Vás na Kuksu odnesla naprosto úžasné fotoalbum. Nedalo mi to a koukla jsem na Vaše stránky. Musím říct, že Vaše výrobky jsou opravdu nádherné! Děkuju, že rozdáváte radost 🙂
Petr | 25.09.2024
Super, manželka měla radost.
Martina J. | 24.07.2024
Milí Dražilovi, chci Vám moc poděkovat za úžasný svatební dárek pro moji nejmladší sestru. Truhlička i přání dorazily v pátek v pořádku a jsou opravdu nádherné. Truhlička krásně voní a z obou je cítit krása ruční práce.
Marcela | 15.05.2024
Jsem absolutně spokojená.❤️