O nás

 

PŘINÁŠÍME VÁM KOUSEK PŘÍRODY DOMŮ.

KAROLÍNA A ROMAN

Jsme mladí manželé, žijeme na Moravě na statku zcela obklopeni lesem. Protože máme velmi rádi přírodu, chtěli jsme se s Vámi o ni podělit a kousek Vám z ní přinést.

Jak vznikla Krása z lesa? Ve vedlejším městečku máme papírnictví, spojili jsme tedy náš milovaný les s papírem a nápad byl na světě. V současné době vyrábíme originální alba, zápisníky, a jiné dřevěné drobnosti. Osobně nás můžete potkat na různých jarmarcích, nebo trzích, kde si s Vámi velmi rádi popovídáme.

Jelikož dřevo se kterým pracujeme pochází z našeho lesa, nebo sadu (občas ho koupíme od sousedů) a zpracováváme ho celé od začátku až do konce a to hlavně ručně. Nenajdete u nás nikdy naskladněné výrobky po desítkách. Většinou máme naše produkty po pár kouscích, díky tomu si můžete užít jejich výjimečnost a originalitu

Abychom dali ještě více vyniknout kráse dřeva a výsledek byl osobnější, začali jsme spolupracovat s úžasnou a velmi šikovnou Katkou Dechetovou, která pro Vás píše na alba nápisy a podílí se na některých návrzích ilustrací. Více o její tvorbě můžete najít na jejím Instagramu.

 

V dubnu 2022 jsme získali certifikát značky místních produktů a služeb BOSKOVICKO SOBĚ.

www.masboskovickoplus.cz

 

 Znacka-MV-BoskovickoSobe-verze1

 

Na jaře 2020 jsme se zapojili do kampaně Dřevo je cesta a jsme také nositeli této značky.

 

 www.DrevoJeCesta.cz


DC-nositel-logo-na-web (1)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení