Doprava a doručení

Na našem e-shopu jsme se zaměřili na to, aby vaše nákupy byly co nejpříjemnější a pohodlné. Proto jsme připravili několik možností doručení, abyste si mohli vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje.

  1. Doprava Přes Českou Poštu (129 Kč): Česká pošta nabízí spolehlivý a bezpečný způsob doručení a my vám ho přinášíme za 129 Kč. Vaše objednávky vám tak dorazí přímo do ruky.

  2. Doprava Přes Zásilkovnu (89 Kč): Pro ty, kteří preferují flexibilitu a výběr místa doručení, máme možnost doručení přes Zásilkovnu za 89 Kč. Vyzvedněte si svou zásilku v blízkosti vašeho bydliště nebo pracoviště.

  3. Osobní vyzvednutí zdarma: Vaši objednávku si samozřejmě můžete vyzvednout u nás v našem obchůdku na adrese: Papírnictví a kreativní potřeby Letovice, Masarykovo nám. 1098/3a, 679 61 Letovice. Rádi a s úsměvem vám balíček předáme.

Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč:

 A teď ta nejlepší část! Při nákupu nad 1500 Kč vám doručení nabízíme zcela zdarma. Máte tak jedinečnou příležitost ušetřit na dopravě a soustředit se na radost z vašich nových dřevěných krás.

Balíčky s láskou a ohleduplností:

Vaše objednávky  se snažíme odeslat co nejdříve, jelikož jsme ale malá dílna a jezdíme zásilky podávat do sousedního města, může se stát, že balíček odešleme s prodlevou pár dní, zpravidla  ho odesíláme do čtyř pracovních dnů, pokud se nedomluvíme jinak (jestliže se jedná o výrobky na přání, je doručovací doba závislá vždy na naší domluvě). Pokud na balíček spěcháte, určitě nám napište a my uděláme maximum, aby k vám zásilka dorazila ve vámi požadovaný termín. 

Recyklujeme obalový materiál, protože péče o přírodu je pro nás důležitá. Každý balíček nese v sobě nejen krásu našich výrobků, ale také péči o náš planetu.

Věříme, že výběr dostupných možností doručení vám pomůže přizpůsobit nákupy vašim potřebám. Pokud byste měli nějaký speciální požadavek, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám vyjdeme vstříc.

Začněte nakupovat ještě dnes a těšte se na bezstarostné doručení!

Karolína a Roman

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz