Oslavte Den Země s námi

Pojďte s námi oslavit Den Země

Jaký je nejlepší způsob, jak pomoci naší planetě? Začít můžete s něčím tak jednoduchým, jako je nákup na našem eshopu. Ne, vážně! Týden před Dnem Země spouštíme speciální kampaň: "Udělejte něco pro naši planetu, my za vás zasadíme strom!" A co víc? Tyto stromy můžete kdykoliv omrknout v našem lese na Moravě.

Proč se zapojit?

  • Bez námahy: Za každý náš dřevěný výrobek ve vaší objednávce zasadíme na Den Země strom. Nemusíte se nikde v lese lopotit s rýčem, jen si vyberte to, co milujete.

  • Osobní přínos přírodě: Každý strom, který zasadíme, pomáhá bojovat proti klimatickým změnám a zlepšuje kvalitu našeho vzduchu.

  • Vzdělávací hodnota: Ke každému zasazenému stromu vám pošleme jeho fotku a GPS souřadnici, stromeček také označíme vaším jménem, takže se můžete kdykoliv podívat jak vám roste.

Navštivte nás, až budete na Moravě, a podívejte se, jak vaše stromy rostou. Je to skvělý způsob, jak vidět přímý dopad vašich rozhodnutí.

Zapojením do této akce nejenže získáte skvělé produkty, ale také přispějete k lepšímu zítřku pro nás všechny. Je to jednoduché, užitečné a něco, co vám přinese úsměv každý den.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz