Album malé Květinové srdce

Perfektní dárek, nebo malá radost pro Vás. Představujeme Vám album Květinové srdce. Jen ho račte naplnit fotkami, popisky a  vzpomínkami, bude z něj ten nejlepší dárek, slibujeme.  Krásně se v něm vyjímají všechny fotografie, nejenom snímky z polaroidu. Fantazii se meze přece nekladou. Fotky do alba lze vlepit pomocí růžků, washi pásek, nebo speciálním lepidlem. Album jsme vyrobili z borovicového masivu a je potištěné autorskou ilustrací srdíčka. Vložili jsme do něj mechanickou kroužkovou vazbu, papíry se tak díky vazbě dají pohodlně přehazovat. Dodáváme se 30 listy, což je jeho maximum aby vše vypadalo dobře, tak jak má. Jelikož se jedná o dřevěný výrobek, tak má každý svou osobitou kresbu dřeva, a proto žádný kus nebude úplně stejný.

TIP Do srdíčka si také můžete napsat sami libovolný text, či věnování. Skvěle poslouží například akrylové popisovače. K albu máme do páru i malý karis blok, nebo kroužkový blok. Na černém papíře také skvěle vyniknou různé popisky, doporučujeme gelové popisovače s vyšším podílem pigmentu.

758 Kč
Předobjednávka

Rozměry: 235×170 mm

Velikost papíru:160x210mm, 30 listů

Materiál:

Borovicový masiv, nalakovaný silnostěnným bezbarvým lakem

Potisk srdíčka na přední straně alba, gravírované logo na zadní straně

Kvalitní černý grafický papír, 300g/m²

Kovová kroužková mechanika a kování ve stříbrné barvě

Ačkoliv jsme výrobek vyrobili velmi pečlivě, stále se jedná o dřevo. Prosíme tedy nevystavujte album vlhku a nadměrným teplotám, a chraňte ho před nešetrným zacházením. Za odměnu vám bude sloužit mnoho let.

Při balení vašeho balíčku recyklujeme obalový materiál, šetříme tím naši přírodu.

Kód Kód: 131
Kategorie: Dřevěná fotoalba
Položka byla vyprodána…
Zpět do obchodu